Přeskočit na obsah

Topenářství Fojtů

Jsme rodinná firma provozující instalatérství a topenářství již od roku 1998. Působíme ve Zlínském kraji zejména v okolí města Zlína. Za dobu naši působnosti jsme získali v oboru nejen četné zkušenosti, ale i nejrůznější osvědčení a certifikáty, které jsou zárukou naší odbornosti. V daném oboru se neustále vzděláváme tak, abychom mohli zákazníkům nabízet co nejlepší služby.

Zaměřujeme se zejména na montáže topení, vody a kanalizace, včetně dodávek a montáže veškerého příslušenství. Instalujeme kotle kondenzační kotle na plyn, elektrokotle, tepelná čerpadla, kotle a kamna na biomasu s výměníkem i solární systémy. Ke všem montážím zajišťujeme opravy a také servis a revize přes naše ověřené spolupracovníky.

Nabízíme taktéž vodoinstalatérské služby od realizace nových vodovodů a kanalizací ale i rekonstrukcí. Poskytujeme servis a opravy nových i stávajících instalací. S našimi spolupracovníky jsme schopni zajistit kompletní služby tzv. koupelnu na klíč včetně elektro, obkladačské a zednické výpomoci.

Navrhujeme a dodáváme topné systému na míru od klasických deskových těles (radiátorů) po systémy podlahového vytápění.

Zákazníkům nabízíme osobní a profesionální přístup – požadavky a přání zákazníka vždy sladíme s nejlepší variantou tak, aby byl zákazník maximálně spokojený. Děláme věci poctivě.